ISPARTA SÜMER HALI YIKAMA

YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA

Yorgan Yıkama

Yorgan ve yatak yıkama hizmeti, eşyalarınızın evinizden alınarak özel fabrika ortamına taşınmasıyla sağlanmaktadır. Etkili bir temizlik için ısı derecesi ve yıkanacak eşyanın kumaş içeriğine göre temizlik yapılması oldukça önemlidir. Özellikle yatak eşyaları arasında en çabuk kirlenen ve bakteri barındıran yorgan ve battaniyeler sentetik ve pamuk özellikleri dikkate alınarak temizleme işlemi yapılacaktır.

% 100 Hijyenik Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yatakla birlikte en çok temas ettiğimiz eşyalardan biri olan yorgan ve battaniyeler, çabuk toz toplar ve sıcaklıktan kaynaklı bakterilerin yuvası olurlar. Bu ihtimalin en aza indirilmesi için yapılması gereken %100 anti-bakteriyel temizlik yöntemlerinin uygulanmasıdır. Aşırı sıcak uygulanarak yapılan bu temizlik yorgan ve battaniye yıkama esnasında büyük hasarlar bırakılacağı için buharlı yıkamayla temizlik yapılmaktadır.

Buharlı yıkama yorgan ve battaniye özel makinelerde yıkandıktan daha sonra kurutulduktan sonra yapılarak daha etkili bir temizlik yapılması sağlanır. Aynı zamanda kullanılmakta olan bitkisel deterjanlarla alerjen oluşumuna da engel olunarak derinlemesine temizlik sağlanacaktır. Profesyonel bir temizlikle huzurlu bir uyku çekebileceğiniz temizlik hizmetleri sayesinde, yatak odanız uzun süre bakteri ve maytlardan arındırılmış olur.

Bebek Battaniyesi Temizliği

Bebeklerin cilt hassasiyetine ve alerjen etkilenmelere karşı zayıf olduklarından kaynaklı yorgan ve battaniye yıkama işlemi çok daha hassas bir şekilde yapılmaktadır. Temizlik işlemi yerine getirilirken canlıların cilt ve sağlık kapasiteleri de oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle bitkisel deterjanlar kullanılarak, kimyasal kullanımından uzak durulur. Toz ve kalıntılardan arındırılması için derinlemesine temizlik yöntemleri uygulanacaktır. Özel makinelerle yapılan battaniye temizliği bebeklerin sağlıklı bir şekilde kullanabilecekleri deterjan ve makinelerle temizlenmektedir.

Derinlemesine Yorgan ve Battaniye Temizliği

Temizlik hizmetinde virüs ve bakterilerden temizlenmesi için kullanılan temizlik yöntemleri canlıların zarar görmeden kullanabilecekleri şekilde uygulanmaktadır. Son teknoloji profesyonel makineler ve battaniye, yorgan kumaş içerik özelliklerine göre elde edilen bilgilere göre temizliği yapılacaktır. Yatağınızın ve yatakta kullandığınız materyallerin dezenfekte olmuş, hijyenik bir alana dönüşmesini sağlayacak olan temizlik hizmetlerinden başvuru yaparak anında yararlanabilirsiniz.