ISPARTA SÜMER HALI YIKAMA

HALI YIKAMA FİYATLARI


Fiyatlarımız
Makina Halısı 50 TL
Samur Halısı 50 TL
Halıfleks Halısı 50 TL
Kilim Yıkama 50 TL
Overlok Yapımı 50 TL
Makine Yün Halısı 60 TL
Sümer Halısı 60 TL
Shaggy Halısı 60 TL
Isparta Halısı 80 TL
Yün, Milas Halısı 80 TL
Ladik - Hereke Halısı 100 TL
Bambu - Viskon 100 TL
Empera Halısı 100 TL
Duvardan Duvara Döşeme 80 TL
Step Halısı 100 TL
Yorgan Yıkama Tek 250 TL
Battaniye Yıkama Tek 250 TL
Koltuk Takımı Yıkama 750 TL
Yatak Yıkama Çiftli 500 TL
Yatak Yıkama Tekli 300 TL
Sandalye Yıkama 50 TL
Araba Koltuğu Yıkama 1000 TL

Ücretlendirme Birimleri
Halı Yıkama m/2
Koltuk, Kanape, Çekyat Yıkama Adet
Halı Overlok Adet
Battaniye Yıkama Adet
Yorgan Yıkama Adet


Isparta Halı Yıkama Fiyatları

Isparta halı yıkama fiyatları bu şehirde yaşayanlar tarafından merak edilmektedir. Fiyat tarifeleri firmadan firmaya ve halının türüne göre değişiklik gösterir. Yıkama ücreti halının metrekaresi ile çarpılır. Her halının metrekare fiyatı aynı değildir.

Halılarınızı altı ayda bir mutlaka yıkatmanız gerekir. Evde bebek, çocuk, evcil hayvan varsa bu süre üç dört aya düşebilir. Halıyı evin hangi kısmında kullandığınız da yıkama sıklığını belirleyecektir. Mesela evin girişinde ve mutfakta kullanılan halılar diğerlerine nazaran çok daha hızlı ve fazla kirlenir. Halınızda çay, kahve gibi lekeler varsa leke iyice işlemeden yıkama işlemi için harekete geçmelisiniz. Bu kadar sık yapılan bir işlemin fiyatı için tereddüte düşebilirsiniz. Ama evde yıkama maliyeti çok daha fazladır. Aynı zamanda halılar derinlemesine temizlenmez.

Halı Yıkama Ücretlendirmesi Nasıl Yapılır?

Halı yıkama ücretlendirmesi metrekare başına yapılır. Firmalar metrekare yıkama fiyatını afişlerinde, tanıtımlarında belirtir. Metrekare başına düşen fiyatı halınızın metrekaresiyle çarpabilirsiniz. Halının türü, imalat şekli yıkama fiyatı üzerinde etkilidir. Isparta halısı, Milas halısı, makine yün halısı, shaggy gibi özel dokuma halıların metrekare fiyatı için halı yıkama listemizi inceleyin.

Halı yıkama firmaları halı, paspas, halıflex ve kilimin yanı sıra koltuk döşemesi, battaniye, koltuk ve yatak gibi eşyaları da yıkarlar. Bu gibi büyük eşyaların yıkanması ve kurutulması ev ortamında mümkün değildir. Yıkama fiyatları eşya adedine göre belirlenir.

Profesyonel Halı Yıkama Ücretleri | Isparta

Halınızın temizlenirken aynı zamanda yıpranmamasını, tüylerinin yolunmamasını istiyorsanız, profesyonel halı firması seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Isparta’daki Sümer Halı Yıkama bunlardan biridir. Firmanın anti bakteriyel halı yıkama, koltuk ve yatak yıkama, yorgan, battaniye yıkama, stor perde temizleme gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Makine parkuru adı verilen büyük alanda uzman personel desteğiyle halılarınızın temizliği sağlanmaktadır. Halının uzun ömürlü olması ve ilk günkü görüntüsünün korunması doğru yıkama ile mümkündür. Evde yapacağınız yanlış bir müdahale lekeler için dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Sümer Halı Yıkama, kaliteli ve profesyonel desteği uygun fiyat tarifeleriyle müşterilerine sunmayı amaçlar.