ISPARTA SÜMER HALI YIKAMA

HALI YIKAMA FİYATLARI


Fiyatlarımız
Makina Halısı 15 TL
Samur Halısı 15 TL
Halıfleks Halısı 15 TL
Kilim Yıkama 15 TL
Overlok Yapımı 10 TL
Makine Yün Halısı 17 TL
Sümer Halısı 17 TL
Shaggy Halısı 17 TL
Isparta Halısı 20 TL
Yün, Milas Halısı 20 TL
Döşeme Halısı 17 TL
Ladik - Hereke Halısı 20 TL
Bambu - Viskon 20 TL
Step - Empera Halısı 20 TL
Duvardan Duvara Döşeme 20 TL
Yorgan Yıkama Tek 75 TL
Battaniye Yıkama Tek 75 TL
Koltuk Takımı Yıkama 250 TL
Kanape - Çekyat Yıkama 120 TL
Yatak Yıkama Çiftli 150 TL
Yatak Yıkama Tekli 100 TL
Minderli Koltuk Takım 250 TL
Sandalye Yıkama 20 TL
Araba Koltuğu Yıkama 250 TL

Ücretlendirme Birimleri
Halı Yıkama m/2
Koltuk, Kanape, Çekyat Yıkama Adet
Halı Overlok Adet
Battaniye Yıkama Adet
Yorgan Yıkama Adet


Isparta Halı Yıkama Fiyatları

Isparta halı yıkama fiyatları bu şehirde yaşayanlar tarafından merak edilmektedir. Fiyat tarifeleri firmadan firmaya ve halının türüne göre değişiklik gösterir. Yıkama ücreti halının metrekaresi ile çarpılır. Her halının metrekare fiyatı aynı değildir.

Halılarınızı altı ayda bir mutlaka yıkatmanız gerekir. Evde bebek, çocuk, evcil hayvan varsa bu süre üç dört aya düşebilir. Halıyı evin hangi kısmında kullandığınız da yıkama sıklığını belirleyecektir. Mesela evin girişinde ve mutfakta kullanılan halılar diğerlerine nazaran çok daha hızlı ve fazla kirlenir. Halınızda çay, kahve gibi lekeler varsa leke iyice işlemeden yıkama işlemi için harekete geçmelisiniz. Bu kadar sık yapılan bir işlemin fiyatı için tereddüte düşebilirsiniz. Ama evde yıkama maliyeti çok daha fazladır. Aynı zamanda halılar derinlemesine temizlenmez.

Halı Yıkama Ücretlendirmesi Nasıl Yapılır?

Halı yıkama ücretlendirmesi metrekare başına yapılır. Firmalar metrekare yıkama fiyatını afişlerinde, tanıtımlarında belirtir. Metrekare başına düşen fiyatı halınızın metrekaresiyle çarpabilirsiniz. Halının türü, imalat şekli yıkama fiyatı üzerinde etkilidir. Isparta halısı, Milas halısı, Lâdik-Hereke halısı gibi özel dokuma halıların metrekare fiyatı 20 TL iken makine yün halısı, shaggy halıların fiyatı 17 TL’dir. Metrekare fiyatı 10-15 TL olan halı türleri de bulunmaktadır.

Halı yıkama firmaları halı, paspas, halıflex ve kilimin yanı sıra koltuk döşemesi, battaniye, koltuk ve yatak gibi eşyaları da yıkarlar. Bu gibi büyük eşyaların yıkanması ve kurutulması ev ortamında mümkün değildir. Yıkama fiyatları eşya adedine göre belirlenir.

Profesyonel Halı Yıkama Ücretleri | Isparta

Halınızın temizlenirken aynı zamanda yıpranmamasını, tüylerinin yolunmamasını istiyorsanız, profesyonel halı firması seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Isparta’daki Sümer Halı Yıkama bunlardan biridir. Firmanın anti bakteriyel halı yıkama, koltuk ve yatak yıkama, yorgan, battaniye yıkama, stor perde temizleme gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Makine parkuru adı verilen büyük alanda uzman personel desteğiyle halılarınızın temizliği sağlanmaktadır. Halının uzun ömürlü olması ve ilk günkü görüntüsünün korunması doğru yıkama ile mümkündür. Evde yapacağınız yanlış bir müdahale lekeler için dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Sümer Halı Yıkama, kaliteli ve profesyonel desteği uygun fiyat tarifeleriyle müşterilerine sunmayı amaçlar.