ISPARTA SÜMER HALI YIKAMA

STOR PERDE YIKAMA

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmeti ile evinizin en çok kirlenen ve aynı zamanda bu kirliliğin insan sağlığına da zarar vermesi nedeniyle profesyonel kişiler tarafından gerçekleşmesini sağlıyoruz. Stor perde yaşam alanınızın hava kirliliğine neden olacak toz birikintilerinden arındırılmak için özel temizlik malzemeleri ve makineleriyle temizlenmektedir.

Buharlı Stor Perde Temizliği

Stor perde kullanıldığı alandan kaynaklı olarak fazla toz ve bakteri birikintisi oluşturmaktadır. Bu nedenle buharlı temizleme yöntemiyle derinlemesine bir temizlik yapılarak kısa zamanda % 100 hijyenik bir ortam oluşturulacaktır. Derinlemesine temizlik için kullanılan özel deterjanlar ve makinelerle kolay bir şekilde temizlenerek hemen kullanım imkanı bulmanız sağlanacaktır.

% 100 hijyenik stor perde yıkama hizmetinden yararlanmak için profesyonel bir ekiple tanışarak, perdelerinizin adresinizde temizlenmesini sağlayabilir aynı zamanda anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kumaş ve ahşap stor perde temizliği yapılarak hava kirliliğinden arınmanız sağlanacaktır.

Yerinde Stor Perde Temizliği

Adresinize gelinerek yapılacak olan stor perde yıkama işlemi, perdenizin yerinden çıkartılmadan temizlenmesini sağlayacaktır. Yerinde yapılan bu işlem sayesinde hem perde zarar görmeden hem de hızlı bir şekilde yapılmasına imkan verilecektir. Evinizde, iş yerinizde ve diğer yaşam alanlarında yerinde temizleme işlemi yapılarak kısa zamanda hijyenik bir ortama sahip olmanız sağlanacaktır.

Bitkisel deterjanlar kullanılarak aynı zamanda buharlama yöntemi uygulanarak perde temizliği yapılacaktır. Aynı zamanda uygulamadan sonra da hijyenik kalması sağlanacak olan özel temizlik yöntemleri sayesinde uzun süre sağlıklı bir ortama olanak vererek, uzun süre temiz bir şekilde kullanabileceğiniz temizlik sağlanacaktır.

Profesyonel Perde Temizliği

Profesyonel perde temizliği hizmeti için başvuru yapabileceğiniz temizlik firması, sadece perdelerinizi değil, halı, koltuk ve kanepe takımlarınızın da temizlenmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda yorgan, battaniye ve yatak temizliği için de anti-bakteriyel temizlik ürünleri kullanılarak uzun süre sağlıklı ve temiz bir ortama sahip olabilirsiniz.

Hijyen ve temizlik alanlarında uzmanlaşmış olan bir ekiple dilediğiniz zaman iletişim kurarak, bu geniş hizmet ağından yararlanabilir kısa zamanda perdelerinizin ve diğer değerli eşyalarınızın zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Evinizin bahar temizliğini yapacak, bütün eşyalarınızın temizlenmesi sağlanacaktır.