ISPARTA SÜMER HALI YIKAMA

HAKKIMIZDA

Sümer Halı Yıkama

Sümer Halı Yıkama, Isparta’da 2008 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş ve firmamız aynı yıl içersinde Halı Yıkama konusundan faaliyete başlamıştır. 2008 yılından buyana sektöründe uzmanlığını kalitesiyle harmanlayan firmamız 2000 metrekare kapalı alanda teknolojinin en son ürünü makine parkuru ve konusunda uzman personeli ile hizmet sektöründe önemli bir yere sahip olan Halı Yıkama hizmetlerini geliştirerek devam etmektedir.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Yılların tecrübesiyle , firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip, halının ; hijyeni , kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır. Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.