ISPARTA SÜMER HALI YIKAMA

ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA

Antibakteriyel Halı Yıkama

Profesyonel bir halı yıkama işlemi için önemli olan deterjan ve makinelerin kalite standartlarına uygun olmasıdır. Bu noktada gelişmiş halı yıkama teknolojilerinin kullanılmasıyla halıların yıkandıktan sonra da temiz kalmasına imkan verilir. Antibakteriyel halı yıkama işlemi halının zarar görmeden, uzun süre temiz kalmasını sağlayacak şekilde kullanım olanakları verecektir.

%100 Hijyenik Halı Yıkama Hizmeti

%100 hijyenik halı yıkama işlemi, halının renk ve doku özelliklerine bağlı olarak farklı deterjan gruplarından yararlanılması sonucunda bakterilerden arındırılmasıdır. Antibakteriyel halı yıkama, halının yıkama işlemi sırasında sıcak su ve kaliteli deterjanlarla temizlenmesi ve en önemlisi de halı kullanıma açıldıktan sonra da uzun süre bakteri barındırmayacak şekilde kalabilmesidir.

Halının derinlemesine temizlenmesi için aşırı su kullanımı yapmadan, özel fırçalar e makinelerle sıcaklık derecesi artırarak temizliğin elde edilmesi sağlanır. Bu işlem hem halının yıpranmamasını hem de uzun süre temiz kalmasını sağlayacak şekilde anti-bakteriyel bir temizleme ortamı oluşturmaktadır.

Bitkisel Deterjanlarla Halı Yıkama

Kimyasal ürünlerden uzak durularak yapılacak olan bu temizleme işlemi, halının hem dokusuna hem de rengine zarar vermeden işleme alınmaktadır. Bu sayede hem antibakteriyel halı yıkama işlemi yerine getirilebilir hem de özel makinelerle halının derinlerinde kalan toz ve kalıntıların kısa zamanda çekilmesi sağlanır. Bitkisel deterjan kullanıcıların alerjen maddelere temas etmeden ve zarar görmeden uzun süre güvenli bir kullanım imkanı sunacaktır.

Profesyonel halı yıkama hizmetinde, kapsamlı ve nitelikli bir temizlik işlemi ele alınarak kısa zamanda kullanabileceğiniz % 100 temizlenmiş halılar size teslim edilecektir.

Ücretsiz Adrese Teslim

Ücretsiz servis hizmetimizle, halılarınızı adresinizden alarak özel yıkama fabrikalarımıza getiririz. Bu aşamada halının toz ve kalıntılardan arınması için özel temizlik malzemeleri kullanır, lekelerin giderilmesi için analizler yaparız. Daha sonra bitkisel deterjanlarla antibakteriyel bir yıkama işlemi yapar, kurutma sonrasında paketleyerek adresinize teslim ederiz. Profesyonel bir temizlik ekibine sahip olan firmamız, müşterilerin arz ve taleplerini de öncelikleri arasında alarak nitelikli bir temizleme işlemi yapacaktır. Halılarınızın % 100 temizliği için firmamıza halı yıkamaya başvurusu yaparak, hijyeni evinize taşıyabilirsiniz.