ISPARTA SÜMER HALI YIKAMA

YATAK YIKAMA

Yatak Yıkama

Üstün performanslı yatak yıkama hizmetiyle yatağınızın % 100 hijyenik bir şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır. Günün en savunmasız ve aynı zamanda en yakın temasta olduğumuz yerlerinden biri olan yatak, mayt bakterilerinin fazlasıyla yer aldığı eşyalarımız arasında bulunmaktadır. Mayt bakterileri zamanla alerjen ve enfeksiyon rahatsızlıklarına neden olduğu için temizlik esnasında anti-bakteriyel temizliğe de önem verilmektedir.

% 100 Mayt Temizliği

Yaşam alanımızı istila eden mayt bakterileri, küçük mikroorganizmalar olarak gözle görülemeyecek şekilde tünemektedir. Biz yatağımızın temiz olduğunu düşünsek de aslında yatağımız zannettiğimizden çok daha kirli ve zararlı bir alana dönüşmüş olabilir. Yatak yıkama hizmetiyle yatağınızın modeline ve iç tasarımına özel temizlik hizmeti verilmektedir.

Yaylı yatak sistemlerinde yayın olduğu alanlara sıvı teması bulunmadan, % 100 mayt temizliği yapılarak uzun süre kullanım imkanı sağlanacaktır. Sağlığınız için önemli olan yatak temizliği, keyifli ve verimli bir uyku çekmeniz için önemli olduğu kadar evinizdeki diğer canlıların da enfekte olmaması için oldukça önemli olabilmektedir. Özellikle evinizde evcil hayvan besliyorsanız, bu maytların zamanla onlara da zarar vermesine neden olabilmektedir.

Hijyenik Bitkisel Yatak Temizliği

Yatak, yorgan ve battaniye temizliğinde kullanılmakta olan deterjanlar bitkisel ürünlerden seçilmektedir. Kaliteli ve bitkisel deterjanlar kullanılarak, özellikle yatak gibi hassas alanlarda kimyasallara maruz kalmadan temizlik yapılması sağlanır. Hem yatağın kumaş yapısının hem de iskeletinin yıpranmadan temizlenmesi için buharlı yıkama işlemiyle kısa zamanda kullanım imkanı da sağlanmaktadır.

Günlük olarak sürekli temas ettiğimiz yatağın, kimyasal zararlı maddelerle değil, bitkisel temizlik ürünleriyle temizlenmesi oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Sağlıklı ve güvenilir bir yatak temizliği için profesyonel bir uygulama gerçekleşecektir.

Bakteri Ve Virüslerden Arındıran Temizlik Yöntemleri

3 ile 4 saat içerisinde tamamen kuruyacak olan yatak temizliğinde, yatağın çok fazla suya temas etmeden buharlı bir şekilde temizlenmesi sağlanacaktır. Bu temizlik yöntemi hem bakteri ve virüslerin kısa zamanda ölmesini aynı zamanda kir ve lekelerden hemen arınmasına imkan vermektedir. Profesyonel bir yatak yıkama hizmeti için her zaman firmamıza güvenebilir, dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.